Jarmen-pro.cz | Výcvikové potřeby a doplňky pro psy
Novinky
11.08.2020
 24.12.2020 až 4.1.2021 dovolená číst celé
Zobrazit všechny novinky

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

CZ-Business-Card

 

Půjčovna elektronických výcvikových obojků

Ceník a podmínky půjčení.

V nabídce máme několik druhů výcvikových obojků, které si můžete zakoupit. Jelikož víme, že pořízení obojku není levná záležitost, nabízíme vám možnost vyzkoušet si je v podobě zápůjčky. K dispozici máme několik druhů a vy si tak můžete vyzkoušet nejen ovládání, ale i reakce vašeho pejska.

Nyní si máte možnost zapůjčit:


- elektronicky výcvikový obojek d-control 400 - zvuk, impuls, booster (vratná záloha 2500kč)
více informací o obojku


- elektronicky protištěkací obojek d-mute (vratná záloha 1200kč)
více informací o obojku

Ceník půjčovného:

Zapůjčení za 1 den: 50.-

Vratná záloha dle typu obojku: 

JESTLI SI NÁSLEDNĚ PO VYPŮJČENÍ OBOJEK U NÁS KOUPÍTE CENA ZÁPŮJČKY VÁM BUDE ODEČTENA Z CENY OBOJKU.

Minimální doba zápůjčky je 7 dní. Maximální doba zapůjčení je 30 dní. Do doby zapůjčení se nezapočítávají první a poslední dny.  Záloha je vratná ve 100% výši ihned po vrácení zboží, pokud nedošlo k žádnému poškození nebo viditelnému opotřebení.

Podmínky zapůjčení elektronického výcvikového obojku


1. Zákazník při zapůjčení předkládá minimálně dva doklady prokazující jeho totožnost (OP, ŘP, cestovní pas, ).

2. Zákazník uhradí za vypůjčený elektronický výcvikový obojek vratnou zálohu a půjčovné ve výši dle platného ceníku.

3. Zapůjčit elekronický výcvikový obojek lze i mimo pracovní dobu ( po telefonické domluvě).

4. Minimální účtovaná sazba za zapůjčení je jeden den.

5. Při předběžné rezervaci uhradí zákazník vratnou zálohu ve výši 50% z ceny půjčovného dle platného ceníku a doplatek půjčovného vč. vratné zálohy za elekronický obojek uhradí při jeho převzetí. Záloha z ceny půjčovného je v případě nevyzvednutí zákazníkem ve sjednaném termínu nevratná.Předání zapůjčeného elektronického výcvikového obojku

  1. Zákazník při zapůjčení předkládá minimálně dva doklady prokazující jeho totožnost (OP, ŘP, cestovní pas).

    2. Při předání zapůjčeného elektronického výcvikového obojku vyhotoví půjčující zápůjční protokol obsahující především tyto údaje – termín zapůjčení a vrácení elekronického výcvikového obojku, výši půjčovného, výši zálohy, místo převzetí a údaje o typu zapůjčeného elektronického výcvikového obojku + příslušenství a jeho stavu. Dále pak jméno, příjmení a bydliště zákazníka, vč. čísla dokladu, kterým prokázal svou totožnost a kontaktní údaje (telefon, mob. telefon).

    3. Zákazník stvrzuje svým podpisem svůj souhlas s údaji uvedenými v protokolu a také platnost těchto údajů.

    4. Zároveň uděluje výslovný souhlas s tím, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů budou zpracovávána jeho osobní data, která jsou na protokolu uvedena, za účelem jejich využívání v rámci předmětu podnikání.

    5. Protokol o zapůjčení nabývá platnosti dnem převzetí zapůjčeného zboží zákazníkem nebo dnem podpisu obou smluvních stran.

Podmínky vrácení


1. Zákazník je povinen vrátit zapůjčený el. výcvikový obojek v sjednaném termínu.

2. V případě, že zákazník nemůže z jakéhokoli důvodu vrátit zapůjčený elektronický výcvikový obojek ve sjednaném termínu, je povinen informovat o prodloužení zápůjční doby a to nejméně jeden pracovní den před uplynutím sjednaného termínu vrácení.

3. V případě, že zákazník zapůjčený elektronický výcvikový obojek ve sjednaném termínu nevrátí a neinformuje o tom řádně a včas dle bodu 2 Podmínek vrácení, je povinen

uhradit, za každý započatý den nad sjednaný termín půjčovné, vč. 100% příplatku za nedodržení termínu vrácení, a to s ohledem na narušení rezervačního systému.

4. Zákazník vrací elektronický výcvikový obojek zbavený všech nečistot způsobených používáním. V případě vrácení znečištěného elektronického výcvikového obojku je zákazník povinen uhradit poplatek 100,-Kč na náklady čištění.

5. Vrátit elektronický výcvikový obojek lze dle předem sjednaného termínu, mimo pracovní dobu na tel.

6. V případě, že zákazník odstoupí od předem sjednané dohody o zapůjčení elektronického výcikového obojku, nebo ho vrátí před sjednaným termínem vrácení, nemá nárok na vrácení poměrné částky půjčovného.

7. Při vrácení elektronického výcvikového obojku je zákazníkovi vrácena záloha za zapůjčení.

8. V případě poškození či ztráty zapůjčeného zboží bude při vrácení zálohy za zapůjčení vyúčtována náhrada škody.

Poškození zapůjčeného elektronického výcvikového obojku

 

1. Částečné poškození – v případě, že došlo k jakémukoli poškození zapůjčeného elektronického výcvikového obojku a příslušenství, které neodpovídá běžnému opotřebení, je zákazník povinen uhradit náhradu škody odpovídající vzniklé škodě, kterou určí dle hodnoty elektronického výcvikového obojku zodpovědný pracovník firmy.

 2. Úplné zničení - v případě úplného zničení elektronického výcvikového obojku nebo jeho části je zákazník povinen uhradit hodnotu odpovídající rozsahu zničení, resp. odpovídající hodnotě elektronického výcvikového obojku v době jeho zničení. 

3. Ztráta nebo odcizení – v případě ztráty či odcizení zapůjčeného elektronického výcvikového obojku je zákazník povinen uhradit cenu elektronického výcvikového obojku dle platného ceníku v jeho plné výši. V případě, že zákazník neoznámí ztrátu či odcizení bez prodlení pracovníkovi firmy, se kterým sjednával zapůjčení, je povinen uhradit částku za zapůjčení za dobu, která převyšuje sjednaný termín vrácení zboží. 4. Při vrácení nepoškozeného zboží bude zákazníkovi vrácena zpět zaplacená záloha v plné výši.

 

 

 

 

 

 

 

 Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků a fotografií je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno

 

Katalog internetových obchodů

spolupracujeme

ZKO Uherský Ostroh       

MS Vnorovy

ZKO Louny

ZKO Ratiškovice

wef
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.